Ett blandat parti med totalt fyra äldre bärbara datorer från tillverkarna Lenovo och Acer. Föremålen säljs i befintligt skick, med varierande slitage och okänd funktionalitet, primärt avsedda för samlare, renovering eller reservdelar.

Partiet inkluderar

2 st svarta Lenovo-laptops: Standardmodeller med svart plasthölje.

1 st vit Lenovo-laptop: En modell med vitt eller ljust hölje.

1 st grå/silver Acer-laptop: En modell som ser ut att vara i aluminium eller silverfärgad plast, möjligtvis en Chromebook- eller Aspire-modell

Skicket varierar och framgår av bilderna; visst bruksslitage, repor och eventuella defekter kan förekomma. Föremålen säljs som ett enhetligt parti.

Objektet avslutas 26 januari 18:2326 januari 2026 18:23
Startbud 100 kr
Vänligen bekräfta ditt bud

Totalt med avgift och moms: 168 kr

  • Inga bud att visa