28. 3-armad ljusstake i nysilver (Alpacca) – Prima NS Alp, klassisk modell
Vacker 3-armad ljusstake i nysilver (Alpacca), märkt Prima NS Alp. Klassisk och elegant form med mjukt svängda armar och dekorativ mittdel. Rymmer tre kronljus.
Ljusstaken har tydlig patina och normalt åldersrelaterat slitage, vilket bidrar till dess charm och vintagekänsla. Inga synliga sprickor eller större skador.
Objektet avslutas 27 januari 02:1727 januari 2026 02:17
Startbud 100 kr
- Inga bud att visa