Vacker 3-armad ljusstake i nysilver (Alpacca), märkt Prima NS Alp. Klassisk och elegant form med mjukt svängda armar och dekorativ mittdel. Rymmer tre kronljus.

Ljusstaken har tydlig patina och normalt åldersrelaterat slitage, vilket bidrar till dess charm och vintagekänsla. Inga synliga sprickor eller större skador.

Objektet avslutas 27 januari 02:1727 januari 2026 02:17
Startbud 100 kr
Vänligen bekräfta ditt bud

Totalt med avgift och moms: 168 kr

  • Inga bud att visa