46. Elegant Matsalsgrupp i Klassisk Stil – Bord med Utökningsmöjligheter & Fyra Stolar

Nu har du chansen att förvärva en charmig matsalsgrupp i klassisk stil, perfekt för både vardagsmiddagar och större bjudningar! Gruppen består av ett vackert matbord med tre praktiska inläggningsskivor samt fyra matchande stolar med omklädda sitsar i ett stilrent mönster, liknande de på bilden.

Bordet

Längd utan inläggsskivor: 140 cm Bredd: 100 cm Höjd: 74 cm Varje inläggsskiva är 46 cm lång. Bordets totala längd med inläggsskivor: Med 1 skiva: 186 cm Med 2 skivor: 232 cm Med 3 skivor: 278 cm

Fyra stolar i samma eleganta stil som bordet, med vackra detaljer och bekväma, omklädda sitsar. Stolarna kompletterar bordet perfekt och skapar en enhetlig och inbjudande känsla i ditt hem.

Denna matsalsgrupp erbjuder stor flexibilitet och kan enkelt anpassas efter behov, från en intim middag till en större fest. Ett tidlöst set som kommer att förgylla ditt hem!

Skick: Se bilder för skick. En stol har en lagning från tidigare skada.

Objektet avslutas Idag 21:269 januari 2026 21:26
Startbud 100 kr
Vänligen bekräfta ditt bud

Totalt med avgift och moms: 168 kr

  • Inga bud att visa