Parti gröna militära kläder/uniformsdelar bestående av jacka, skjorta och byxor enligt bild. Klassisk modell i kraftigt tyg, passar samlare, friluftsliv, jakt eller teater/rekvisita.

Innehåll:

Jacka

Skjorta

Byxor

Skick:

Begagnat

Normalt bruksskick med viss ålders- och användningsslitage

Se bilder för detaljer och skick

Storlek ej angiven – kontrollera mått vid behov.

Objektet avslutas 26 januari 21:3326 januari 2026 21:33
Startbud 100 kr
Vänligen bekräfta ditt bud

Totalt med avgift och moms: 168 kr

  • Inga bud att visa