16. Militära kläder – grön uniform – jacka, skjorta & byxor
Parti gröna militära kläder/uniformsdelar bestående av jacka, skjorta och byxor enligt bild. Klassisk modell i kraftigt tyg, passar samlare, friluftsliv, jakt eller teater/rekvisita.
Innehåll:
Jacka
Skjorta
Byxor
Skick:
Begagnat
Normalt bruksskick med viss ålders- och användningsslitage
Se bilder för detaljer och skick
Storlek ej angiven – kontrollera mått vid behov.
Objektet avslutas 26 januari 21:3326 januari 2026 21:33
Startbud 100 kr
- Inga bud att visa