11. PSYCHIC MX sadel – MX-044.66 Series – motocross/enduro
Motorsadel från PSYCHIC MX, märkt MX-044.66 Series enligt stämpling undertill.
Passar motocross/enduro (exakt modell/årsmodell okänd – jämför form och fästen med din hoj).
Detaljer:
Märke: Psychic MX
Serie/modell: MX-044.66
Färg: Svart
Material: Plastbas med klädsel
Originaldel eller eftermarknad
Skick:
Begagnad
Normalt bruksskick
Objektet avslutas 26 januari 19:5826 januari 2026 19:58
Startbud 100 kr
- Inga bud att visa