• no-image

Motorsadel från PSYCHIC MX, märkt MX-044.66 Series enligt stämpling undertill.

Passar motocross/enduro (exakt modell/årsmodell okänd – jämför form och fästen med din hoj).

Detaljer:

Märke: Psychic MX

Serie/modell: MX-044.66

Färg: Svart

Material: Plastbas med klädsel

Originaldel eller eftermarknad

Skick:

Begagnad

Normalt bruksskick

Objektet avslutas 26 januari 19:5826 januari 2026 19:58
Startbud 100 kr
Vänligen bekräfta ditt bud

Totalt med avgift och moms: 168 kr

  • Inga bud att visa