Parti med telemarkskidor, bindningar och pjäxor – perfekt för dig som åker klassisk telemark eller söker retro/äldre utrustning.

Innehåll:

2 par telemarkskidor

Åsnes Sondre

Extrem (modell enligt bild)

Rottefella telemarksbindningar (äldre modell)

1 par telemarkspjäxor (storlek ej angiven, se bilder)

Skick:

Begagnat

Tydliga spår av användning och ålder

Rost/slitage förekommer på kanter och bindningar

Ej funktionstestade – säljs som renoverings-/bruksskick eller samlarobjekt

Objektet avslutas 27 januari 00:1927 januari 2026 00:19
Startbud 100 kr
Vänligen bekräfta ditt bud

Totalt med avgift och moms: 168 kr

  • Inga bud att visa