27. Parti golfklubbor – mix av drivers, järnklubbor & wedges (begagnade)
Större parti begagnade golfklubbor bestående av en blandning av drivers, fairwaywoods, järnklubbor och wedges från olika tillverkare och modeller. Perfekt för dig som vill komplettera en golfbag, ha reservklubbor, träna eller sälja vidare styckvis.
Klubborna visar tydligt bruksslitage, repor och märken förekommer, men samtliga är stabila och hela vad som kan ses. Greppens skick varierar.
Objektet avslutas 27 januari 01:5427 januari 2026 01:54
Startbud 10,75 €
- Inga bud att visa